مجموعه ما شما را به خرید بهترین کیک و کلوچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده کیک صبحانه موزی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مراحل تولید کیک صبحانه موزیشرکت پخش کیک صبحانه موزی طغرا

به طور کلی، هر کیکی در خانه پیروز می شود، اما انواع اصلی، کیک هایی هستند که معمولاً بیشتر مورد پسند قرار می گیرند و آنهایی که بیشتر تکرار می شوند. کیک صبحانه موزی یکی از آن ها است. در کشورهای مختلف تهیه می شود و ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما تولید کننده کیک صبحانه موزی هستیم.

تولید کننده کیک صبحانه موزی

مراحل تولید کیک صبحانه موزی

مراحل تولید کیک صبحانه موزی همانطور که می توانید تصور کنید، برای تولید کیک موزی داشتن موز بسیار رسیده ضروری است. موزها را پوست گرفته و با چنگال له می کنیم. از آنجا که بسیار نرم خواهند بود، برای تهیه پوره نیازی به کار زیاد نخواهیم داشت. اگرچه اگر ترجیح می دهید، می توانید آنها را با همزن برقی آسیاب کنید.
ما آنها را ذخیره می کنیم. تخم مرغ ها را به همراه سفیده و شکر بزنید تا سفید و دو برابر شوند. بهتر است که با برخی از میله های برقی به خودمان کمک کنیم، آنها کار را آسان می کنند.

روغن را اضافه می کنیم و کوبیدن را ادامه می دهیم. سپس موزها را اضافه می کنیم، هم می زنیم و آرد و بیکینگ پودر را اضافه می کنیم. خوب مخلوط کنید تا اطمینان حاصل کنیم که هیچ توده ای در خمیر وجود ندارد و در قالبی که با کاغذ روغنی پوشانده شده ریخته ایم.

فر را با دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد روشن می کنیم تا گرم شود و قالب را آماده می کنیم تا کیک اسفنجی خود را داخل آن قرار دهیم و آن را با کاغذ پخت و یا با کره و آرد چرب کنیم. تخم مرغ ها را در یک کاسه بزرگ با نصف شکر قرار داده و جمع می کنیم تا حجم آنها دو برابر شود، این ۷-۸ دقیقه بیشتر یا کمتر طول نمی کشد.
از طرف دیگر، موزها را پوست می گیریم و آنها را با نیمه دیگر شکر در لیوان مخلوط کن میریزیم و خوب بهم می زنیم تا پوره بدست آید.

هنگامی که تخم مرغ سوار شد، پوره موز را اضافه می کنیم و با کمک یک زبان شیرینی خوب اما با دقت مخلوط می کنیم، شما از قبل حرکات پوششی را می دانید تا حجم مخلوط کم نشود.
مخلوط کیک موز را به راحتی و کرکی در قالبی که آماده کرده بودیم و در فر قرار می دهیم، می ریزیم، که از قبل در دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد گرم می شود و حدود ۳۵-۴۰ دقیقه تا خوب پخته شود.

شرکت پخش کیک صبحانه موزی طغرا

شرکت پخش کیک صبحانه موزی طغرا مجموعه ما شرکت پخش کیک صبحانه موزی طغرا است. محصولات ما که انواع کیک هستند قابل سفارشی سازی اند. به این صورت که می توانید سفارش مواد خاص و یا دستور العمل خاصی به ما داده و بهترین کیک را تحویل بگیرید.
برای مثال می توانید سفارش دهید که خمیر را به روش های مختلف درست کرد. یا با دست، موزها را خیلی خوب له کرد و یا …. همچنین پخش کیک طغرا ما به صورت غیر حضوری انجام می شود. پس اگر امکان تولید این کیک را ندارید به راحتی و از طریق ما آن را ثبت سفارش نمایید.

عرفان شکورنیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین کیک و کلوچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *